Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738067-5 -738738
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Інтернет-магазин тимчасово не працює
Просимо вибачення за незручності

Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Юридична література України > Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція) за 2018 рік

Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція) за 2018 рік

 - купить книги Харьков, Киев   Оглавление
360.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Юридична література України
Автор:
Дата издания: 2019
Количество страниц: 342
Обложка: Твердый переплет
Язык: украинский

«Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція)» – чинний примірник за 2018 рік

«Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція)» – актуальне видання за 2018 рік, яке допомагає проаналізувати та узагальнити судову практику. Для зручного пошуку необхідної інформації щодо Кримінально-процесуального та Кримінального кодексів України – це найкраща книга.
 
Збірник розрахований на юристів, адвокатів, працівників досудового розслідування, прокуратури та суддів, а також для викладачів, аспірантів, наукових діячів та студентів. Також книга стане в нагоді всім, хто планує присвятити своє життя юридичній діяльності або вже працює в цій сфері. 
 
Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція)
 
Купити юридичну літературу «Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція)» можна за ціною видавництва в інтернет-магазині «ProfiBooks». Ми пропонуємо тільки чинні видання та безкоштовну доставку по Україні (якщо сума замовлення від 1500 гривень).

Особливості та важливість книги «Правові висновки Верховного Суду»

Кримінальний кодекс України враховує висновки Верховного Суду станом на 2018 рік під час прийняття рішень на засіданні суду. Щоб правильно аналізувати ті чи інші частини кримінальних проваджень та мати чинні документи під рукою була створена ця збірка. Упорядниками збірки є Н.О. Антонюк та С.І. Кравченко – їх знання та практичні поради стануть безцінними та важливими для кожного читача.
 
Представлена книга орієнтована на опис тих чи інших моментів, які напрямую стосуються організації та порядку, захисту прав людини, запобігання протизаконних дій щодо держави.
 
Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція)

Зміст видання за 2018 рік

Видання складається з трьох основних розділів.
 
Детальний опис кожної глави:
 
  • Загальна частина – розкриває основні питання про злочинні дії та причасних до злочину, тому можна дізнатися про види злочину та правові висновки щодо вини, а також види покарання обвинуваченого.
  • Другий розділ – орієнтований на визначення основних питань: поняття злочину проти життя людини, посягання на її волю, діяльність і власність, а також безпеку транспортного руху та виробництва, протиправних дій відносно держави.
  • Третя частина – кримінальний процес, основні висновки щодо досудових розслідувань, кримінальних справ та проваджень цього розділу.
 
Примірник має якісний друк і тверду обкладинку.
 
Замовляйте коментовані «Правові висновки Верховного Суду (кримінальна юрисдикція) за 2018 рік» за доступною вартістю без переплат та з доставкою по Україні за 1-2 дні в інтернет-магазині «ProfiBooks». Щоб зробити замовлення, телефонуйте нашим менеджерам: 
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев