Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Рецепты > Санітарія та гігієна закладів ресторанного господарства.О.В.Іванова.
Санітарія та гігієна закладів ресторанного господарства.О.В.Іванова. - купить книги Харьков, Киев

Санітарія та гігієна закладів ресторанного господарства.О.В.Іванова.

85.00грнНет в продаже - купить книги Харьков, Киев
Категория: Рецепты
Автор:
Дата издания: 2010 год
Количество страниц: 399
Обложка: Твердый переплет
Язык: украинский
Дисципліна «Санітарія та гігієна закладів ресторанного господарства» спирається на знання, набуті студентами при вивченні курсів «Технічна мікробіологія», «Фізіологія», а також тісно пов'язана зі спеціальними дисциплінами: «Технологія продукції харчування», «Харчові технології», «Теоретичні основи технології харчових виробництв».
З метою розширення інформаційної бази при опануванні студентами дисципліни «Санітарія і гігієна закладів ресторанного господарства» і створено пропонований підручник. У ньому висвітлено основні теми, передбачені навчальною програмою. Підручник складається з восьми розділів. Кожний розділ містить питання для перевірки та самоконтролю.
У додатках подано таблиці, що містять дані про умови зберігали харчових продуктів та кулінарних виробів, які швидко псуються; оптимальні параметри мікроклімату виробничих і торговельних приміщень; допустимі рівні контамінації основних харчових продуктів сторонніми домішками хімічної природи. Розроблено словник спеціальних термінів, що використовуються при викладенні матеріалу.
У підручнику в доступній формі висвітлена сутність системі НАССР (система аналізу небезпечних чинників і критичні точка контролю), її основні принципи, етапи впровадження на виробництві. Зважаючи на те, що в Україні НАССР впроваджується на підприємствах доволі повільно, що зумовлене низкою причин, детальне вивчення цієї системи допоможе майбутнім фахівцям прискорити процес застосування її на практиці.
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев