Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Коментарі до кодексів України > НПК Кримінального кодексу України 2018 за заг. ред. О. М. Джужі, А. В. Савченка В. В. Чернєя

НПК Кримінального кодексу України 2018 за заг. ред. О. М. Джужі, А. В. Савченка В. В. Чернєя

1,200.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Коментарі до кодексів України
Автор: за заг редакцією О.М.Джужи,А.В.Савченка,В.В.Чернєя
Дата издания: 2018
Количество страниц: 1064
Обложка: Твердый переплет
Язык: украинский

НПК Кримінального кодексу України 2018 –  важливий юридичний посібник 

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України – це збірник законів, який рекомендують вивчати юристам, нотаріусам, адвокатам, прокурорам, працівникам правоохоронних органів, аспірантам та студентам юридичних навчальних закладів. Видання містить важливі положення кримінального права, з якими також корисно ознайомитися кожному з нас.
npk_krim_nalnogo_kodeksu_ukra_ni_1
 
Купити новий коментований Кримінальний кодекс України (зі змінами станом на березень 2018 р.) за вигідною ціною можна в інтернет-магазині спеціалізованої літератури «ProfiBooks». На сайті представлені різні юридичні книги, придбати які можна оптом і в роздріб. 
 
Замовивши одразу декілька екземплярів, ви отримуєте приємну знижку. Доставка здійснюється в будь-який город України за 1-2 дні. Якщо ви мешкаєте в Києві або Харкові, то забрати замовлення можна в день оформлення покупки. Оплатити можна готівкою, банківським переказом або при отриманні.

Особливості НПК Кримінального кодексу України

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України визначає, які дії вважаються злочинами і якому покаранню кожне з них підлягає.
 
В цьому підручнику детально викладена інформація щодо:
 
  • правових наслідків засудження особи за межами країни;
  • порядку судимості правопорушників та позбавлення свободи;
  • обставин, які пом`якшують та обтяжують покарання;
  • амністії, помилування, конфіскації майна тощо.
Дана література не суперечить Конституції. Вона визначає, які дії є злочинами та як слід наказувати суб'єктів за здійснення кожного конкретного злодіяння.
npk_krim_nalnogo_kodeksu_ukra_ni_1

Цінність видання

В цьому нормативному документі можна дізнатися багато корисної інформації щодо: охорони прав і свобод громадянина; прав власності; громадського порядку та безпеки; навколишнього середовища; забезпечення миру, а також запобігання злочинам.
 
В основних положеннях чинного НПК Кримінального кодексу України описаний весь спектр кримінального покарання. Це видання призначене для всіх, хто таким чи іншим чином стикається з проблемами застосування норм кримінального права.
 
Щоб недорого купити НПК Кримінального кодексу України з коментарями (автори О.М.Джужа,А.В.Савченко,В.В.Чернєй) за ціною видавництва та без «прихованих» комісій, телефонуйте нашим менеджерам по продажам за номером:
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев