Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Коментарі до кодексів України > НПК Цивільного кодексу України. Станом на 05.02.2019

НПК Цивільного кодексу України. Станом на 05.02.2019

 - купить книги Харьков, Киев   Оглавление
1,500.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Коментарі до кодексів України
Автор:
Издательство: Цул
Дата издания: 2019
Количество страниц: 1168
Обложка: Твердый переплет
Язык: украинский

НПК Цивільного кодексу України – повний та актуальний посібник 2019 року

НПК Цивільного кодексу України – посібник для юридичних та фізичних осіб, який містить у собі повну інформацію стосовно діючого законопроекту. Видатні юристи та науковці зібрали у даному примірнику дані, згідно з внесеними змінами та доповненнями, поясненнями. Всі матеріали у НПК подані у зручному форматі, в діловому стилі та на 100% відповідають офіційному документові.
 
Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України
 
Можливості сучасної людини необмежені. Їй доступна практично вся література, в тому числі й юридична. Ви можете придбати чинний науково-практичний коментар Цивільного кодексу України за найкращою ціною у «Profibooks». Окрім того, що примірник коштує недорого (ціна видавництва), в нашому інтернет-магазині діють знижки. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

Чим корисний НПК Цивільного кодексу України?

Коментар Цивільного кодексу – це ґрунтовна збірка норм та положень, оновлений варіант офіційного документу. В примірник авторами були включені всі напрямки цивільного права.
 
В момент вивчення матеріалу читачеві буде корисно дізнатися про всі нововведення, чинні на даному етапі, так як у НПК:
  • представлений постатейний аналіз Цивільного кодексу, подані внесені в законопроект зміни та правки, доповнення з поясненнями і коментарями;
  • повністю розкрита суть всіх розділів офіційного документу, включені питання майнового характеру, питання спадщини, загальні положення тощо;
  • видатні науковці та юристи, які працювали над створенням НК, навмисне зробили акцент на можливості застосування матеріалу на практиці. При цьому були враховані особливості кожної окремої сфери діяльності.  
 
Коментар Цивільного кодексу потрібний не тільки правовикам, але й звичайним громадянам України. Перш за все, він дозволить підвищити рівень своїх знань, допоможе вирішити життєві питання.
 
НПК Цивільного кодексу України чинний

 

Кому потрібен сьогодні НПК ЦКУ в першу чергу?

Коментар до Цивільного кодексу України виступає гарним помічником для людей, діяльність яких пов'язана з юриспруденцією. До них відносяться: нотаріуси та помічники нотаріусів, судді, юристи, аспіранти та викладачі ВНЗ (юридичних факультетів), студенти. Звичайна людина потребує поданих знань, щоб отримати необхідну інформацію, стати грамотним у правовій сфері.
 
Видання НПК ЦКУ ви зможете придбати з доставкою у будь-який регіон України. При замовленні літератури більше ніж на 1000 грн, ми доставляємо її безкоштовно. Отримати своє замовлення ви зможете на протязі 1-2 днів. Жителі Києва та Харкова – в той же день. Працює кур'єрська служба. Можливий самовивіз.
 
Замовляйте примірник НПК Цивільного кодексу України вже зараз. Телефонуйте:
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев