Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Коментарі до кодексів України > Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

 - купить книги Харьков, Киев   Оглавление
845.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Коментарі до кодексів України
Автор:
Дата издания: 2019
Количество страниц: 952
Обложка: Твердый переплет
Язык: украинский

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини – перероблене та доповнене видання  

 
Досягнення рівня Європи в системах захисту процесуальних прав неможливе без використання практики Європейського суду з прав людини. Через недосконалість КК та необхідності належного виконання суддями, прокурорами, адвокатами своїх обов’язків, було підготовлене видання, згідно якого рішення у кримінальній юстиції можуть прийматися лише в полі європейських стандартів.
 
 
Купити 2-ге видання «Кримінального процесуального кодексу України» із змінами та доповненнями можна в інтернет-магазині «ProfiBooks». Пропонуємо ціни видавництва та широкий асортимент профільної літератури. По питанням оформлення покупки – звертайтесь до наших менеджерів 067-5-738-738.
 

Значення Європейського суду з прав людини для України

Основною метою для української влади є виконання всіх умов Європейського Союзу, для входження в інтеграційне суспільство. Одним із таких завдань, є реформування органів правопорядку і наближення КПК до європейських норм, що дозволить врегулювати відносини та зменшити кількість скарг проти держави до європейського органу судової влади.
 
У виданні варто виділити такі моменти:
 
  • ставлення на перші позиції захист прав людини згідно норм європейського суду;
  • вирішення спорів, без посягань на основні свободи людини;
  • апеляції  та необхідність  звернення до організації Європейського суду з прав людини;
  • детальний перегляд справ та виконання рішень судовими органами.
 
Європейський Верховний суд при розгляді питань, що стосуються справ проти України, користується різновидом міжнародного договору – Конвенцією.
 
Значення Європейського суду з прав людини для України
 

Кого зацікавить видання?

Посібник вийшов під керівництвом відомих науковців України із академії прокуратури: А.В. Столітній, Ю.Г. Севрук, О.В. Сапін. 
 
Коло осіб, на яке розраховане видання, досить широке, сюди входять працівники правоохоронних органів, судді, прокурори та фахівці, які працюють у галузі права. Такий посібник знадобиться тим, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства. Вивчення положень та витягів, необхідне для викладачів та студентів ВНЗ, які вирішили пов’язати свою долю із юридичною сферою.
 
Замовити практику Європейського суду з прав людини по ціні, без переплат посередникам та з доставкою 1-2 дні по Україні, можна швидко в інтернет-магазині «ProfiBooks». Приймаємо онлайн-замовлення 24/7.
 
Для отримання якісної друкованої продукції, по вартості видавництва, телефонуйте: 
 
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев