Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Кодексы, законы, комментарии > Науково-практичний коментар до Податкового кодексу України в 3 томах
Науково-практичний коментар до Податкового кодексу України в 3 томах - купить книги Харьков, Киев

Науково-практичний коментар до Податкового кодексу України в 3 томах

850.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Кодексы, законы, комментарии
Автор: За заг.ред.Азарова М.Я.
Дата издания: 2011 год
Количество страниц: 1748
Язык: украинский
Том І Науково-практичного коментарю до Податкового кодексу України розкриває сутність термінів і понять, що використовуються у податковому законодавстві та основні засади адміністрування податків, зборів (обов’язкових платежів). Він містить коментарі до статей, що стосуються податкової звітності, порядку роз’яснення норм податкового законодавства, здійснення податкового контролю, обліку платників, порядку погашення податкового боргу платниками податків, відповідальності суб’єктів податкових правовідносин, застосування міжнародних договорів та інші питання, пов’язані з адмініструванням податків.
       Том ІІ містить кваліфікований коментар основних бюджетоутворюючих податків: податку на прибуток підприємств (розділ ІІІ), податку на доходи фізичних осіб (розділ IV), податку на додану вартість (розділ V). У коментарях дано тлумачення кожної статті розділу як з наукового, так і з практичного погляду. Коментарі у другому томі пов‘язані з розділами I, II, XIX, XX Податкового кодексу України. У книзі звернуто увагу не тільки на норми Податкового кодексу, а й інші суміжні нормативно-правові акти, які стосуються процесу оподаткування,  що значно покращує розуміння норм податкового законодавства.
       Том ІІІ містить коментар вісімнадцяти податків, зборів і платежів, передбачених статтями 9,10, 11, розділу І Податкового кодексу України. У томі ІІІ висвітлено особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції (розділ XVIII), прикінцеві положення (розділ XIX) та перехідні положення (розділ ХХ). У прикінцевих положеннях прокоментовано регламентовані терміни набрання чинності Кодексу в цілому та окремих розділів, глав, статей, пунктів, підпунктів. Також у цьому розділі розглянуто повноваження та завдання, надані виконавчим і законодавчим органам влади стосовно окремих положень оподаткування. У розділі XX Податкового кодексу дано коментар ряду специфічних перехідних умов щодо окремих податків, зборів, платежів (механізм нарахування податків, визначення податкового зобов‘язання, ведення податкових пільг тощо).
        Науково-практичний коментар розрахований на державних службовців центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних установ та організацій, викладачів і студентів вищих навчальних закладів фінансово-економічного спрямування, платників податків, загалом усіх, чия діяльність пов‘язана з практичним застосуванням податкового законодавства.

 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
купившие этот товар также покупают

0.00грн

0.00грн
Податковий кодекс України. - купить книги Харьков, Киев
Податковий кодекс України.

200.00грн
Податковий кодекс України (мяка палітурка) на 12.01.18 - купить книги Харьков, Киев
Податковий кодекс України (мяка палітурка) на 12.01.18

200.00грн
Постатейний коментар.Податковий кодекс України.Частина 1. - купить книги Харьков, Киев
Постатейний коментар.Податковий кодекс України.Частина 1.

170.00грн