Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Кодекси України (з останніми змінами) > Кримінально-виконавчий кодекс України Правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань 01.01.2021

Кримінально-виконавчий кодекс України Правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань 01.01.2021
[odis]

80.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Кодекси України (з останніми змінами)
Автор:
Дата издания: 2021
Количество страниц: 224
Обложка: Мягкая обложка
Язык: украинский
Бумага: Белая

Кримінально-виконавчий кодекс України. Правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань

Кримінально-виконавчий кодекс України з Правилами внутрішнього розпорядку установ виконання покарань містить терміни та порядок відбування особи покарань за злочини в кримінальній сфері. Тут є загальні та детальні норми, що стосуються знаходження ув’язнених в ДІЗО, ПКТ, ОК. Посібник корисний для вивчення слідчим, суддям, прокурорам, студентам юридичних ВНЗ та усім, хто цікавиться законодавчими нюансами нашої держави.
 
krim_nal_no_vikonavchij_kodeks_1
 
Придбати чинний, з доповненнями та актуальними змінами Кримінально-виконавчий кодекс України (КВК) можна в інтернет-магазині з великим каталогом тематичної літератури «ProfiBooks». У нас розроблена система знижок для оптових покупців. Також реалізуємо товари уроздріб за вигідною вартістю, без переплат і націнок. 

Загальний зміст посібника

Видання регулює порядок виконання та відбування покарань. Його мета — захист інтересів особи та суспільства в цілому та створення умов для ресоціалізації засуджених, запобіганню вчинення інших злодіянь.
 
В Кримінально-виконавчому кодексі України зазначено:
  • головні принципи виконання запобіжних заходів у кримінальній сфері;
  • гарантії та визначення правового статусу засуджених;
  • регламентація умов відбування покарань;
  • порядок застосування профілактичних заходів;
  • вплив на ув’язнених з метою виправлення їх поведінки.
 
Тут йде мова про правила розпорядку в дисциплінарному ізоляторі, приміщенні камерного типу, одиночній камері та інше. Читачі отримають уявлення про норми організації установ виконання покарань, їх наповнення, інспектування, юридичне положення. 
 
Один з останніх розділів Кримінально-виконавчого кодексу присвячено виконанню запобіжних заходів особами, засудженими до довічного позбавлення волі (наприклад, місце, умови, особливості). Кінцівка посібника — звільнення від відбування покарання (контроль та нагляд за звільненими). 
 
krim_nal_no_vikonavchij_kodeks_2
 
Кримінально-виконавчий кодекс «одягнено» в м’яку обкладинку, за рахунок чого він має невелику вагу, його зручно носити з собою на роботу або навчання. Кількість сторінок тут — 248. Кримінально-виконавчий кодекс написано та видано на державній мові — українській. 
 
В «ProfiBooks» передбачена зручна можливість отримати видання безпосередньо в день покупки. Для цього оформляється кур’єрська доставка книжних фоліантів. Послуга діє для жителів і гостей Києва та Харкова. Мешканці інших міст країни отримають товари за допомогою послуг компаній-перевізників (термін — 1-2 дні).
 
Замовляйте у нас Кримінально-виконавчий кодекс України (Правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань)  чи інші юридичні посібники, зателефонувавши або написавши на номер: 
 
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев