Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Кодекси України (з останніми змінами) > Кодекс України про надра. Лісовий кодекс України. Водний кодекс України 01.01.2021

Кодекс України про надра. Лісовий кодекс України. Водний кодекс України 01.01.2021

70.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Кодекси України (з останніми змінами)
Автор:
Дата издания: 2021
Количество страниц: 134
Обложка: Мягкая обложка
Язык: украинский
Бумага: Белая

Кодекс України про надра, Лісовий та Водний кодекси України – зміни законодавства

Останні законодавчі акти від Верховної Ради внесли суттєві зміни до основних положень Кодексу України про надра, Водного та Лісового кодексів. Оновлений текст цих документів зібраний в одному посібнику, що зручно для повсякденного використання. Цей матеріал буде корисний всім, хто працює у сфері природних ресурсів, а також суддям, прокурорам, адвокатам і студентам ВУЗів відповідного спрямування.
 
Кодекс України про надра, Лісовий та Водний кодекси
 
Придбати посібник з останніми змінами та доповненнями можна, звернувшись до менеджерів інтернет-магазину «Profibooks». Ми пропонуємо книги за прийнятною ціною та з доставкою в будь-який куточок України (1-3 дні). Для клієнтів Києва і Харкова працює кур´єр. В каталозі зібрані також інші оновлені сучасні кодекси. При замовленні декількох посібників – гарантуємо знижки. 
 

Що нового в законодавстві природних ресурсів?

Більшість змін кодексів стосується порядку використання надр, розташованих на тимчасово окупованій території України. Познайомитись з цим оновленням можна, детально перечитавши відповідні статті посібника. 
Окрім цього, Уряд спростив у кодексах правила проведення господарської діяльності і отримання дозволів на користування національними природними багатствами. 
 
Зокрема, згідно нових вимог законодавства:
  • Отримання ліцензії на розробку надр і лісів від тепер буде відбуватися шляхом електронних торгів. В кодексі прописані основні вимоги до учасників та нюанси процедури.
  • Удосконалено систему державного нагляду за доцільністю використання природних ресурсів і збереженню цінних територій України недоторканими.
  • Посилено відповідальність за незаконну вирубку лісів. Адмін покарання настає також у разі будівництва споруд, прокладання шляхів чи випасання худоби в межах лісу. Збільшено суми штрафів.
 
Вивчивши основні постулати трьох кодексів, ви зможете легко та швидко орієнтуватись в тонкощах законодавства, яке регулює використання водних, лісових ресурсів та природних надр. Ці знання дають впевненість у своїх правах і обов'язках, а також полегшують спілкування з відповідними контролюючими органами.
 
Кодекс України про надра, Лісовий кодекс та Водний кодекс України в одній збірці
 
Посібник із кодексами зручно структурований. Кожен документ законодавства виділений окремо, та постатейно розписаний, у відповідності до офіційного тексту. На полях є місце для власних поміток чи коментарів.
 
Бажаєте замовити збірку з Кодексом України про надра, Водним та Лісовим кодексами за цінами видавництва? Звертайтесь в наш інтернет-магазин «Profibooks»:
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев