Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Кодекси України (з останніми змінами) > Кодекс Адміністративного судочинства України 05.08.2021

Кодекс Адміністративного судочинства України 05.08.2021
[pravo]

80.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Кодекси України (з останніми змінами)
Автор:
Дата издания: 2021
Количество страниц: 218
Обложка: Мягкая обложка
Язык: украинский
Бумага: Белая

Новітній Кодекс адміністративного судочинства України

Кодекс адміністративного судочинства України чи скорочено КАСУ – нормативний акт, у якому відображено повноваження адміністративних судів, порядок звернення до них та розгляд справ. Головна мета його написання — створення діючого законодавчого акту, який захищає права та свободи юридичних чи фізичних осіб у спорах з органами державної або місцевої ради.
 
Купити Кодекс адміністративного судочинства України з останніми змінами за ціною без переплат та «прихованих» комісій можна в інтернет-магазині «ProfiBooks». Ми реалізуємо літературу великими партіями або уроздріб від 1 штуки. При оптових покупках передбачені істотні знижки.

КАСУ: нові принципи та положення

В інтернет-магазині «ProfiBooks» ви маєте можливість придбати Кодекс про адміністративні судочинства, де викладена тільки актуальна та достовірна інформація. В посібнику наголошено, що в суді кожен має право оскаржити протиправну діяльність або бездіяльність суб’єктів владних повноважень.
 
Після ствердження проекту нового Кодексу адміністративного судочинства та набуття ним чинності нововведення чекають суддів та сторін. Експерти вважають, що цей документ є взірцем та не має аналогів в інших країнах. 
 
Зокрема зміни торкнулися:
 
  • Правових експертів. Кодекс України про адміністративне судочинство передбачає можливість застосування у суді експертів в правовій сфері.Фахівець може бути знавцем в галузі міжнародного чи національного права.
  • Суддів. Суддя може спробувати себе у ролі посередника між відповідачем та позивачем. Сторони мають право зустрітися з суддею без технічної фіксації та врегулювати спор. Термін такого вирішення справи не має тривати довше 30 днів.
kodeks_adm_n_strativnogo_sudochinstva_2
Незмінними залишились 5 головних принципів КАСУ:
  1. рівність сторін перед законом;
  2. законність та верховенство права;
  3. змагальність обох сторін без обмеження;
  4. забезпечення подання апеляції та касації;
  5. гласність, відкритість судового процесу.
 
Бажаєте дізнатись, що ще нового передбачено в КАСУ? Придбайте у нас новітні редакції любого кодексу та отримайте замовлення в день оформлення покупки. Пропозиція актуальна для мешканців Києва та Харкова. Вони можуть отримати товар за допомогою послуг кур’єра компанії.
 
Щоб замовити Кодекс адміністративного судочинства з доставкою по всій території України за вартістю без націнок, телефонуйте за номером: (067) 5-738-738 (Viber).
 
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев