Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Кодекси України (з останніми змінами) > Господарський процесуальний кодекс України станом на 08.05. 2020 НОВИЙ!!!

Господарський процесуальний кодекс України станом на 08.05. 2020 НОВИЙ!!!
[pravo]

80.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Кодекси України (з останніми змінами)
Автор:
Дата издания: 2020
Количество страниц: 186
Обложка: Мягкая обложка
Язык: украинский
Бумага: Белая

Господарський процесуальний кодекс для юристів

Господарський процесуальний кодекс України (ГПК) – кодифікований акт, який вважається головним джерелом судочинства у судових справах з об’єктами господарювання (підприємства, організації, приватні компанії). Також в ньому детально розглянуті правові аспекти, пов’язані з банкрутством. Цей посібник неодмінно повинен бути у бібліотеці юриста, адвоката, судді. Вивчення цього та інших кодексів – обов’язкова програма вищих закладів за спеціалізацією «Право».
	 Господарський процесуальний кодекс України станом
Купити новітній Господарський процесуальний кодекс України, який набув чинності з 23.11.2017 року, за вигідною ціною без переплат можна в інтернет-магазині «ProfiBooks». Оптовим покупцям надаємо суттєві знижки. Мешканці Києва та Харкова можуть отримати кодекс та іншу літературу в день оформлення замовлення, завдяки послугам кур’єра компанії.

Користь ГПК з останніми змінами

Після ознайомлення зі змістом посібника, ви знайдете відповіді на такі питання:
 
  • хто має право на звернення до суду;
  • як порушити справу з різними відповідачами;
  • який склад господарського суду;
  • в який термін приймають судові рішення;
  • що таке досудове врегулювання спорів;
  • що входить в перелік письмових та речових доказів;
  • які терміни скасування ухвали, судового рішення.
 
Чинний Господарський процесуальний кодекс України надасть інформацію про розмір обов’язкових сплат – державного мита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення процесу. Також можна довідатись про форму та зміст позовної заяви, додаткових та обов’язкових документів, що подаються разом з нею. В посібнику є посилання на іншу корисні законодавчі акти, які регулюють конкретну сферу господарських відносин (наприклад, закон про банкрутство).
gospodarskij_procesualnij_kodeks_1
Окремий розділ присвячений апеліційним та касаційним скаргам та їх розгляду. Всім, хто невдоволений ухваленим рішенням надається можливість оскаржити його у вищій інстанції. Крім того, кодекс має перелік прав, якими користуються іноземні компанії в суді.
 
У нормативному акті чітко обкреслено коло осіб, що беруть участь у процесі. До них відносяться: заявник та відповідач, треті особи, представники сторін. У судовому розгляді має право приймати участь прокурор та експерт.
 
Бажаєте замовити Господарський процесуальний кодекс України з актуальними змінами (від 02.01.2020) оптом або уроздріб за вартістю без «прихованих» комісій та з оперативною доставкою по всій території України? Телефонуйте нам: (067) 5-738-738 (Viber).
 
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев