Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Кодекси України (з останніми змінами) > Цивільний кодекс України Станом на 08.09.2021 року

Цивільний кодекс України Станом на 08.09.2021 року
[pravo]

110.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Кодекси України (з останніми змінами)
Автор:
Дата издания: 2021
Количество страниц: 326
Обложка: Мягкая обложка
Язык: украинский
Бумага: Белая

Оновлений кодекс цивільного права

 
 Цивільній кодекс України у першій редакції був прийнятий ВРУ ще у січні 2003 року. Робота над вдосконаленням цього нормативного документу триває донині: оновлений ЦКУ набуде юридичної сили вже 2021 цього року. Вітчизняне видавництво фахової юридичної літератури «Право» підготувало цивільний кодекс України зі змінами, який вже доступний для своєчасного придбання.
 
 
 Фахівці сфери цивільної юриспруденції, викладачі та студенти факультетів вищих навчальних закладів юридичного спрямування можуть замовити нову редакцію цивільного кодексу України в інтернет-магазині професійних видань «Profibooks» за ціною видавництва «Право». У розділі, присвяченому кодексам України з останніми змінами, можна детальніше ознайомитися с особливостями видання цивільного кодексу України. Столичний філіал книгарні «Профібукс» надає послуги кур’єра для доставки придбаного товару в день замовлення. Клієнти з інших міст України можуть купити цивільний кодекс України та отримати замовлення протягом 2-х днів у зазначеному відділенні «Нової пошти» у телефонній заявці.
 

Призначення ЦКУ

 
Документ приватного права регулює відносини майнового і немайнового характеру між юридичними та фізичними особами, територіальними громадами, між нашою державою та іноземними державами загалом, інших суб’єктів публічного права. 
 
 
Опублікована версія кодексу цивільного права України складається з шести частин (книг), які утворюють  систему із:
 
  • загальних положень;
  • юридичних норм щодо речових та неособистих майнових прав;
  • аспектів, що розкривають регулювання інтелектуальної власності, спадкового та зобов’язального права.
 
 Кодекс необхідний для регулювання правових відносини у приватній сфері. Особливістю норм діючого цивільного кодексу України є субсидіарне застосування. Тобто основні положення регулюють не лише відносини в суто цивільній сфері. Норми ЦКУ необхідні для взаємин суб’єктів суміжних відносин. Юрист, який купить оновлений цивільний кодекс України, одразу помітить відмінності, яких набуде документ влітку цього року.
 Своєчасно ознайомтесь з поправками та доповненнями ЦКУ! Поспішайте купити цивільний кодекс України у зручному форматі.  Заощаджуйте на покупках важливих атрибутів для адвокатів та суддів цивільного процесу. Ви можете купити оновлений звід норм вітчизняного цивільного права за ціною прямого розповсюджувача продукції видавництва. Запропонований цивільний кодекс України буде привезений у ваше місто «Новою Поштою», якщо ви зателефонуєте у книгарню за тел. 067-5-738-738.
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев