Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Книги для нотариусов > Реестраційний мінімум 2017 (страйд)
Реестраційний мінімум 2017 (страйд) - купить книги Харьков, Киев

Реестраційний мінімум 2017 (страйд)

230.00грнНет в продаже - купить книги Харьков, Киев
Категория: Книги для нотариусов
Автор:
Дата издания: 2017 год
Количество страниц: 320
Обложка: Мягкая обложка
Язык: украинский

«Реєстраційний мінімум 2017» ? найкраща книга для нотаріуса

 
«Реєстраційний мінімум 2017» ? важлива книга для кожного нотаріуса. Спектр основних послуг нотаріальної контори зосереджений на реєстраційному обслуговуванні клієнтів. Оформлення речових прав на майно, реєстрація бізнесу та громадських організацій – далеко не повний список фахових можливостей працівника нотаріату. 
Українське законодавство перебуває у постійній трансформації. Щороку нормативно-правові акти, пов’язані з реєстраційною діяльністю нотаріуса, зазнають поправок та доповнень. Кожен фахівець повинен слідкувати за цими змінами за допомогою якісних і вичерпних спеціалізованих книг для своєї діяльності.
 
 
Замовити книгу для нотаріуса з вичерпним викладом реєстраційного мінімуму можна в інтернет-магазині професійної літератури «Profibooks» за ціною прямого постачальника. У розділі веб-книгарні «Книги для нотаріусів» широкий вибір фахових видань для якісного надання нотаріальних послуг. 
Для клієнтів книжкового магазину у Києві є нагода скористатися послугою швидкої кур’єрської доставки товару в день оформлення заявки на купівлю книги. Для покупців з інших міст замовлення надсилаються через службу «Нова Пошта».
 

Переваги книги «Реєстраційний мінімум 2017» від видавництва «Страйд»

 
 Зміст видання. Упорядники даної книги для нотаріусів врахували останні оновлення державних законів, кодексів та інших законодавчих актів. 
На сторінках  запропонованого юридичного видання опубліковані:
 
  • ключові закони України про держреєстрацію майнових прав, юридичних та фізичних осіб, громадських об’єднань тощо;
  • методичні рекомендації щодо здійснення реєстраційних дій (порядки здійснення перевірки, реєстрації, розгляду скарг);
  • зразки реєстраційних документів;
  • оновлені правила ведення діловодства.
 
 Всі опубліковані документи мають юридичну силу станом на 19 січня цього року. Правничий довідник для нотаріуса і держреєстратора має чіткий розподіл інформації по розділам для більш швидкого пошуку необхідної інформації, яка викладена українською мовою. 
Це видання  рекомендовано:
 
 
Оформлення. Книга для нотаріусів «Реєстраційний мінімум 2017», яка вийшла друком у серії «Юридичний радник» (видавництво фахової літератури «Страйд»), має 320 сторінок і кольорову м’яку обкладинку достатньої щільності.
 
 
В інтернет-магазині «Profibooks» ви зможете замовити та купити за ціною видавництва книгу для нотаріуса «Реєстраційний мінімум 2017». Замовлене видання буде відправлене перевізником «Нова Пошта» або доставлене кур’єром на вашу адресу у Києві. Скористайтесь нагодою заощадити кошти на придбання кращої книги для нотаріуса щодо надання реєстраційних послуг цьогорічного видання за номером тел. 067-5-738-738.
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев