Главная Контакты  - купить книги Харьков, Киев Мобильная версия  - купить книги Харьков, Киев (066) 738-0-738(093) 738-0-738(044) 247-08-33
 - купить книги Харьков, Киев    Новинки  |  Оплата и доставка  | Почему выбирают нас  |  Контакты  |  Статьи  |  Корпоративная библиотека
 Разделы
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев
 ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
Элитные кожаные книги в подарок
Что может позиционироваться лучшим подарком для респектабельного...

Лучшие книги по подбору персонала
1.Искусство подбора персонала Светлана Иванова 2.Развитие потенциала...

Книга в подарок миниатюрное издание
Согласитесь, порой выбор подарка дается очень непросто и отнимает...

Архив ТОП лучших книг
 - купить книги Харьков, Киев
 Статьи
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев


Подписаться
 - купить книги Харьков, Киев
Главная > Книги для адвокатов > Кваліфікаційний іспит адвоката доступ до маийбутньоі професії Теоретична частина

Кваліфікаційний іспит адвоката доступ до маийбутньоі професії Теоретична частина

 - купить книги Харьков, Киев   Оглавление
820.00грнКупить сейчас - купить книги Харьков, Киев 
Категория: Книги для адвокатов
Автор:
Дата издания: 2019
Количество страниц: 932
Обложка: Твердый переплет
Язык: украинский

«Кваліфікаційний іспит адвоката: доступ до майбутньої професії» Теоретична частина

«Кваліфікаційний іспит адвоката: доступ до майбутньої професії» – посібник для вдосконалення знань та підготовки до складання адвокатського іспиту. Це вже друге видання, котре вмістило в собі багато змін та доповнень, ураховуючи правову позицію Верховного Суду України.
 
Навчальний збірник розрахований на адвокатів, студентів юридичних Вузів, юристів та всіх осіб, котрі будь-якою мірою зацікавлені історією та роботою правової системи.
 
Книга «Кваліфікаційний іспит адвоката»
 
Придбати унікальну книгу для адвокатів «Кваліфікаційний іспит адвоката» по найнижчим цінам в Україні пропонує інтернет-магазин «ProfiBooks». Ми гарантуємо нашим клієнтам швидку доставку за 1-2 доби. А за умови замовлення літератури на загальну суму більш ніж 1500 грн – доставимо друковану продукцію взагалі безкоштовно.

За сторінками книги «Кваліфікаційний іспит адвоката»

Вся інформація в посібнику чітко поділена на розділи, що як найкраще допомагає легко сприйняти та засвоїти отриманні знання.
 
Розглянемо зміст видання:
  • Історія адвокатури. Розглядає походження та шлях української і світової адвокатської системи з самого початку до сьогодні.
  • Етика адвокатів, що включає в себе конфіденційність, компетентність, добросовісність, принципи та повагу до професії адвокату.
  • Конституційне право. Розглядає такі питання, як судова система, оскарження рішень суду, право на житло, освіту, охорону здоров’я та інше.
  • Цивільне право. Допомагає зрозуміти поняття юридичної та фізичної особи, права та захист власності і спадкування.
  • Кримінальне право – надає загальні поняття та класифікацію злочинів, вини, а також співучасті злочинів, їх повторенні та покаранні.
  • Житлове право  – все, що пов’язане житловими приміщеннями та фондами (ордер, договір, площа, плата, обмін, бронювання та ін).
  • Сімейне право – шлюб, його укладання та розірвання, а також обов’язки подружжя, їх особиста власність, шлюбний договір та інше.
 
В посібнику «Кваліфікаційний іспит адвоката», також можна знайти бюджетне, податкове та митне законодавство, адміністративне судочинство, законодавство про довкілля та працю, які при детальному вивченні гарантують бездоганні відповіді на іспиті адвоката.
 
Відповідь на іспиті адвокатів

Про авторів книги «Кваліфікаційний іспит адвоката»

Над створенням навчального посібника працював великий колектив авторів серед котрих заслужені адвокати, кандидати та доктора юридичних наук, юристи, професори та доценти. Саме тому немає ніяких сумнівів в достовірності та актуальності наданої інформації.
 
Купуйте «Кваліфікаційний іспит адвоката: доступ до майбутньої професії»(теоретична частина) по ціні видавництва в інтернет-магазині «ProfiBooks». Для швидкого замовлення дзвоніть: 
 
 - купить книги Харьков, Киев
 - купить книги Харьков, Киев